Nauja Reduced price! Nemokamas Pristatymas 10vnt SC-SC 3meters 3.0 mm Galiuku Optinio Pluošto Jumper Kabeliai FTTH Singlemode Vieną Pagrindinę Jungiamųjų Priemonių KELUSHI Padidinti

Nemokamas Pristatymas 10vnt SC-SC 3meters 3.0 mm Galiuku Optinio Pluošto Jumper Kabeliai FTTH Singlemode Vieną Pagrindinę Jungiamųjų Priemonių KELUSHI

€13.48

Nauja prekė

Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 0.35kg (0.77lb.)
Pakuotės Dydis 15cm x 10cm x 8cm (5.91in x 3.94in x 3.15in)
Ilgis 3M
Prekės Pavadinimas KELUSHI
Pagrindinės medžiagos Keramikos
Darbinė temperatūra -40~+80
Skaičių plug daugiau nei 1000
Laikymo temperatūra -40~+85
Modelio Numeris SC-SC
Grįžti Nuostolių didesnis nei arba lygus 55
Tempimo tipas 4kg
Pakeičiamumas mažiau nei arba lygus 0,2 (DB)
Įterpties Nuostoliai mažiau nei 0,3

Nemokamas Pristatymas 10vnt SC-SC 3meters 3.0 mm Galiuku Optinio Pluošto Jumper Kabeliai FTTH Singlemode Vieną Pagrindinę Jungiamųjų Priemonių KELUSHI

Savybės: ---Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis ---Geros konvertuojamomis ---Geros ilgaamžiškumas ---Aukštos temperatūros stabilumas ---Standartas: Telcordia GR-326-CORE Programos: kabelinę televiziją; Aktyvus prietaisas nutraukimo; Telekomunikaciniai tinklai; Metro; Vietinių Tinklų; Duomenų tvarkymo tinklų; Bandymų įranga; Patalpų įrengimas;

Wide Area Networks; Specifikacija:

Straipsniai

Vieną režimas

Multimode

PC

UPC

APC

62.5/125

50/125

50/125 10G

Įterpties Nuostoliai

Grįžti Nuostolių

≥45dB

Kaip 50dB

≥60dB

≥35dB

Ilgaamžiškumas

500 matings

Darbinė Temperatūra

Nuo -40 iki +75

Nuo -40 iki +75

Rėmelis Skylės Dydis

125.0+1/-0um, Conentricity:≤1um

125um,Conectricity:1≤3um

125.3+1/-0um, Conentricity:≤1um

127um,Conectricity:1≤3um

125.5+1/-0um, Conentricity:≤1um

128um,Conectricity:1≤3um

126.0+1/-0um, Conentricity:≤1um

SC/UPC-SC/UPC-SM-3.0 mm-3m fiber optic Patch Cord. Jungtys: PK PK Core: Vienos rūšies Pluošto Tankis: Simplex Apdaila/Dydis: UPC lenkijos Ilgis: 3Meter (- ių) Skersmuo 3mm Kokybė:1pcs

Apie mokėjimą

1. Mes priimame sąlyginio Deponavimo. Galite Mokėti per Alipay, Viza, "MasterCard", "Western Union", Banko pavedimu į VerteSalonas.news.

2. Prašome sumokėti kiek įmanoma greičiau, taip, kad jūs galite gauti elementą anksčiau.

3. Pastaba: visi importo tarifas, kai prekė yra pirkėjo atsakomybė, nėra įtrauktos į pardavimo kainą arba laivybos mokesčiai; Bet mes pripažins produktas kaip dovana su mažesnės vertės, siekiant padėti jums lengvai gauti prekę per Muitinę.

Apie siuntos

1. LAIVYBOS visame PASAULYJE (išskyrus keletą šalių ir APO/FPO).

2. Visi užsakymai bus greitai tvarkomi, ir bus išvežti per 2-3 dienas po apmokėjimo patvirtino, Atostogų laikas pratęsiamas.

3,Prašome ne 1-3 mažai balų laivybos sukelti užjūrio laivybos turės įtakos daug veiksnių, pvz., Muitinės perdirbimo, Po streiko ir pan.

4. O mes nly laivo elementą prie patvirtino, kad adresus, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitinka savo pristatymo adresą.

5. Neprivaloma siuntimo būdai: Kinija Paštu, Oro Paštu, HongKong Post Oro Paštu, ePacket, EMS, DHL, "Fedex", UPS ir kt.

6. Beveik visus užsakymus pagal 2kg yra nemokamas pristatymas Kinija Po Oro Paštu. Prašome pasirinkti kitų laivybos būdais, jei jums reikia elementą skubiai!

7. Jūs galite sekti sklypas su sekimo numeriu svetainė: www.17track.net/zh-cn/

Apie sugrįžti &grąžinti

1. Jūs galite susisiekti su mumis ir tada siųsti elementą atgal į mus per 7 dienas nuo prekės yra pristatytos. Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienų mums bus malonu naudoti, ir nebus jums pasiūlyti grąžinti pinigus ar Pakeisti.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje. Beje, jūs privalote pateikti mums laivybos sekimo numerį bei konkrečių grąžinimo priežastis.

3. Mes jums siūlome grąžinti ar išsiųsti jums pakeitimo pagal tikrą būklę ir jūsų bus po to, kai jūs grįžti elementą.

4. Mes padengti visas siuntimo mokesčius, jei produktas yra pažeistas, ar ne, kaip aprašyta ant gaminio puslapį nuorodą.

Apie garantija

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi). Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl VerteSalonas.news!

3.Garantija krovinių apmoka pirkėjas.

Apie atsiliepimą

1. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad visi pirkėjai yra patenkinti mūsų produktų ir paslaugų.

2. Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite palikti mums puikus 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų, jei jums patinka straipsnis.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš jums bus atidaryti ginčo arba palikite mums neigiamų atsiliepimų, ir tada, mes jums geriausias sprendimas.

Žymos: galiuku pluošto, optinio pluošto megztinis, optinio pluošto, Pigūs galiuku pluošto, Aukštos Kokybės šviesolaidinį megztinis, Kinija optinio pluošto Tiekėjai.

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas 10vnt SC-SC 3meters 3.0 mm Galiuku Optinio Pluošto Jumper Kabeliai FTTH Singlemode Vieną Pagrindinę Jungiamųjų Priemonių KELUSHI

Nemokamas Pristatymas 10vnt SC-SC 3meters 3.0 mm Galiuku Optinio Pluošto Jumper Kabeliai FTTH Singlemode Vieną Pagrindinę Jungiamųjų Priemonių KELUSHI

Nemokamas Pristatymas 10vnt SC-SC 3meters 3.0 mm Galiuku Optinio Pluošto Jumper Kabeliai FTTH Singlemode Vieną Pagrindinę Jungiamųjų Priemonių KELUSHI Savybės: ---Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis ---Geros konvertuojamomis ---Geros ilgaamžiškumas ---Aukštos temperatūros stabilumas ---Standartas: Telcordia GR-326-CORE Programos: kabelinę televiziją; Aktyvus prietaisas nutraukimo; Telekomunikaciniai

Panašūs produktai